Duyurular » Sera Gazı Emisyonu İzleme Planı ve Emisyon Raporlama Eğitimi (8-9 Mart 2018)
Sayın İlgili;

Çevre Mühendisleri ve Kuruluşları Derneği (ÇEVREDER), ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir. ÇEVREDER bünyesinde faaliyet gösteren ÇEVREDER AKADEMİ, 2018 yılı Eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Bu kapsamda İklim Değişikliği ve Sera Gazı Emisyonları hakkında, ilgili paydaşlara verilmesi planlanan "Sera Gazı Emisyonu İzleme Planı ve Emisyon Raporlama Eğitimi”; “Sera Gazı Emisyonlarının Takibi Hakkında Yönetmelik”, “Sera Gazı Emisyonlarının İzlenmesi ve Raporlanması Hakkında Tebliğ” ve ilgili diğer mevzuatlar kapsamına giren sektörlere yönelik, bu sektörlerde çalışan ve faaliyet gösteren mevcut teknik uzmanlara, danışman firmalara ve mühendislere yönelik olarak düzenlenecektir. "Sera Gazı Emisyonu İzleme Planı ve Emisyon Raporlama Eğitimi” 8-9 Mart 2018 tarihlerinde Ankara'da düzenlenecektir. Eğitim ücreti 885,00 TL ( KDV dahil) dir. Ön başvuru yapmak için katılımcılar www.cevreder.org adresinden "ÇEVREDER AKADEMİ Eğitim başvuru portalından" giriş yapmaları ve ÇEVREDER AKADEMİ web sitesinden üye kaydı oluşturmaları gerekmektedir. Eğitim ücreti yatırılması için banka hesaP bilgileri ön başvuru yapan adaylara daha sonradan bildirilecektir.
Ön başvuru için Katılımcılarımız [email protected] adresine mail yolu ile katılım durumlarını belirten bir mail göndermeleri gerekmektedir. Mail içeriğinde ( Ad-Soyadı, TC Kimlik No, Firma adı, Firma adresi, Vergi dairesi, Vergi No, telefon ) bilgilerine yer vermeleri gerekmektedir.
 
Eğitim Ön Başvuru Son Tarihi: 2 Mart 2018 Cuma günüdür.
Eğitim Ücreti Yatırma Son Tarihi: 7 Mart 2018 Çarşamba günüdür.
 
Eğitim Ücretine dahil olan hizmetler: Eğitim bedeli, Eğitim materyalleri, 2 çay-kahve molası ve ikramlar, öğle yemekleridir. (Ulaşım ve Konaklama ücrete dahil değildir. Katılımcılarımıza aittir.)
Banka Hesap Bilgileri: Ön başvuru yapan katılımcılara e mail yolu ile paylaşılacaktır.
 
 
Saygılarımızla.
ÇEVREDER AKADEMİ EĞİTİM MERKEZİ

Başvuru için tıklayınız.


TASLAK  EĞİTİM PROGRAMIMIZ


                   
Cevizlidere Mahallesi 1220. Sokak No:4/A Çankaya / ANKARA
+90 312 479 27 27 - [email protected]
© Copyright 2015 Çevreder | Powered By Mga Bilişim